Skip to main content

راهکارهای صنعت محور

هوش مصنوعی در صنعت آموزش

توسعه راهکارهای هوشمند آموزشی با رویکرد ماژولار متناسب با نیازمندی ها و الزامات مدارس، دانشگاه ها، مراکز آموزشی و شرکت ها به منظور کاهش زمان و هزینه پیاده سازی سیستم ها

هوش مصنوعی در صنعت آموزش

راهکارهای تخصصی

آموزش مبتنی بر هوش مصنوعی

فناوری های نوین همچون هوش مصنوعی، در حال تحول شیوه های آموزش و یادگیری هستند. این تحولات سریع، مزیت های فراوانی همچون پیش بینی های آموزشی، ارزیابی پیشرفت، سفارشی سازی آموزش، هوشمندسازی امور مرتبط با آموزش و بهینه سازی استراتژی ها جهت کسب نتایج مورد نظر را به دنبال خواهد داشت.

شرکت دانش بنیان فن آوران گیتی افروز، در این راستا اقدام به شناسایی جدیدترین قابلیت های فناوری هوش مصنوعی در صنعت آموزش نموده و با بهره گیری از یک تیم حرفه ای شامل متخصصان هوش مصنوعی و کارشناسان حوزه آموزش، اقدام به پیاده سازی سیستم های مبتنی بر هوش مصنوعی متناسب با نیاز سازمان ها و موسسات آموزشی مینماید.

امکان یکپارچه سازی با سایر فناوری های پیشرفته

بکارگیری جدیدترین قابلیت های فناوری های هوش مصنوعی در آموزش به منظور افزایش مشارکت، بهبود برنامه ریزی های آموزشی، مشاوره های آموزشی هوشمند و یادگیری تطبیقی متناسب با نیاز هر فراگیر

بینایی ماشین

مانیتورینگ و آنالیز فراگیران مبتنی بر هوش مصنوعی توسط دوربین ها و بازخورد لحظه ای به مدرس

پردازش زبان طبیعی

نمره دهی اتوماتیک به متون و نوشته ها همچون مقالات و انشا بدون نیاز به ارزیابی توسط مدرس

بلاکچین

ذخیره سازی و اشتراک گذاری امن اطلاعات، پاداش مبتنی بر توکن، حفظ مالکیت معنوی

شبیه ساز آموزشی

تلفیق AI با واقعیت مجازی و واقعیت افزوده جهت آموزش حوزه های پرخطر در محیط شبیه سازی شده

مورد کاربرد

سامانه های سفارشی سازی آموزش

سامانه های آموزشی مبتنی بر هوش مصنوعی این قابلیت را دارند تا امور و استراتژی های آموزشی را بر اساس ویژگی های شخصیتی، نیازها، سرعت یادگیری، سطح دانش فراگیر و سایر معیارها سفارشی سازی نمایند. این سیستم ها متشکل از مدل تخصصی (شامل تمامی اطلاعاتی که فراگیر لازم است یاد بگیرد)، مدل فراگیر (شامل تمامی اطلاعات مرتبط با فراگیر) و مدل آموزشی (شامل تمامی متدهای آموزشی قابل استفاده بر اساس هر فراگیر) جهت ارائه قابلیت های سفارشی و بهینه می باشند.

هوش مصنوعی در صنعت آموزش
هوش مصنوعی در صنعت آموزش
مورد کاربرد

داشبوردهای تحلیلی هوشمند

بکارگیری سیستم ها و منابع یادگیری آنلاین، روزانه حجم انبوهی از داده ها را تولید میکند. یکی از کاربردهای بکاگیری هوش مصنوعی در آموزش، بهره مندی از این داده ها جهت پیش بینی عملکرد فراگیران، ارزیابی تغییرات و طبقه بندی اطلاعات به صورت هوشمند می باشد. این اطلاعات غالبا در قالب داشبوردهای تحلیلی، میزان پیشرفت و عملکرد فراگیران و درصد فراگیرانی که به یک مهارت مشخص مسلط شده اند را در بازه های زمانی به صورت بصری به نمایش می گذارد.

چت بات های پیشرفته

استمرار یکی از ضرورت های کسب موفقیت در هر حوزه ای بوده و حاصل انگیزه و علاقه مندی میباشد. یکی از ظرفیت های موجود جهت افزایش انگیزه فراگیران و بهبود یادگیری ابزارهای آموزشی فناورانه همچون چت بات ها هستند. چت بات ها، رابط های نرم افزاری هستند که قابلیت های آن ها روز به روز در حال افزایش است. شرکت دانش بنیان فن آوران گیتی افروز اقدام به توسعه انواع چت بات های مبتنی بر هوش مصنوعی، با قابلیت های زیر مینماید:

  • دقت در پاسخگویی
  • پاسخ دهی سریع
  • پیشنهادات آموزشی
  • امکان گفتگوی متنی
  • امکان گفتگوی صوتی
  • بهبود هوشمند ربات
هوش مصنوعی در صنعت آموزش

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد راهکارهای هوش مصنوعی در صنعت آموزش با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما
Close Menu