Skip to main content

راهکارهای صنعت محور

هوش مصنوعی در پزشکی و سلامت

پردازش داده های پزشکی توسط یادگیری ماشین جهت ارائه اطلاعات
ارزشمند به متخصصان، بهبود نتایج و تجربیات بیماران

هوش مصنوعی در سلامت و پزشکی

راهکارهای هوشمند

هوش مصنوعی در پزشکی

هوش مصنوعی در پزشکی بیانگر بکارگیری الگوریتم های یادگیری ماشین و سایر فناوری های شناختی همچون پردازش زبان طبیعی، داده کاوی و شناسایی الگو در حوزه پزشکی، سلامت و درمان است. کاربرد این فناوری ها به منظور تجهیز کامپیوترها به قابلیت یادگیری، تفکر، تصمیم گیری و اقدام مشابه عملکرد ذهن انسان میباشد.

ماموریت اصلی هوش مصنوعی، مهندسی مجدد حوزه سلامت و پزشکی از طریق تغییر رویکرد مراقبت از بیماران به پیشگیری از بیماری ها میباشد. این مهم به واسطه آنالیز بیگ دیتا جهت ارائه پیشنهادات مراقبتی پیشگیرانه صورت می پذیرد.

بهره مندی از قابلیت های هوش مصنوعی در پزشکی

توسعه راهکارهای هوشمند در حوزه سلامت و پزشکی برای پزشکان، بیمارستان ها، کلینیک ها، مراکز درمانی و تحقیقات پزشکی توسط شرکت دانش بنیان فن آوران گیتی افروز با بیش از یک دهه تجربه و تخصص

بهبود عملکرد

بکارگیری شبکه های عصبی جهت تشخیص انواع بیماری ها، ساخت داروهای جدید و پردازش گفتار

اتوماسیون هوشمند

تسهیل برنامه ریزی آنلاین، مدیریت درخواست های بیماران و رهگیری اثربخش موجودی و غیره

سرعت و دقت

شناسایی ناهنجاری های موجود در پت اسکن، سی تی اسکن، ام آر آی، تصاویر X-ray و اولتراسوند

بهینه سازی فرآیندها

استخراج داده ها جهت بهینه سازی گردش کار، بهبود تصمیم گیری و تسهیل تحقیقات پزشکی

راهکارهای پزشکی دقیق

سیستم های تحلیل مبتنی بر هوش مصنوعی به پزشکان امکان مشاوره و ارائه برنامه های پزشکی و سلامت سفارشی شده بر اساس آنالیز مشخصات ژنتیکی بیمار، سبک زندگی و سایر عوامل موثر را فراهم می نماید.

نظارت از راه دور و تله مدیسن

راهکارهای مبتنی بر هوش مصنوعی امکان تشخیص و درمان بیماری ها از راه دور توسط مراقبت هوشمند و کنترل پارامترهای دخیل در سلامت بیمار به صورت لحظه ای فراهم می نمایند.

آنالیز تصاویر پزشکی

راهکارهای هوش مصنوعی در پزشکی و سلامت، احتمال خطای پزشکی را به حداقل رسانده و محققان و پزشکان را جهت تشخیص درست بیماری ها و ارائه برنامه های مراقبتی بهتر یاری می نمایند.

هوش مصنوعی در پزشکی و سلامت
هوش مصنوعی در پزشکی و سلامت

سیستم های خبره مبتنی بر AI

الگوریتم های هوشمند، قابلیت ارائه اطلاعاتی را دارند که جهت تشخیص دقیق بر اساس نتایج آزمایش ها، تصاویر پزشکی و داده های بدست آمده از سنسورهای تجهیزات مانیتورینگ بیمار ضروری هستند.

امنیت اطلاعات و جلوگیری از کلاهبرداری

سیستم های امنیتی پیشرفته با جلوگیری، تشخیص و خنثی نمودن حملات سایبری، موجب اطمینان از سطوح بالای امنیت و حفاظت اطلاعات محرمانه مربوط به سلامت بیمارمی گردند.

ربات های فیزیکی

امروزه ربات ها همچون ربات های دستیار جراحی تعامل بسیار بیشتری با انسان ها برقرار نموده و جهت انجام امور مختلف در بیمارستان ها، مراکز و شرکت های حوزه پزشکی تحت تعلیم قرار میگیرند.

سایر کاربردهای هوش مصنوعی در پزشکی

شرکت دانش بنیان فن آوران گیتی افروز طیف گسترده ای از راهکارهای تخصصی مبتنی بر هوش مصنوعی پزشکی و سلامت در حوزه های تشخیص، درمان، پیشنهاد، تعامل با بیماران، کنترل و امور مدیریتی را برای سازمان ها و ذینفعان این صنعت ارائه مینماید. برخی از نمونه های موردی عبارتند از:

  • کنترل هوشمند علائم پزشکی
  • تجهیزات مبتنی بر هوش مصنوعی
  • پردازش و طبقه بندی اسناد پزشکی
  • سیستم های تصمیم یار در حوزه پزشکی
  • راهکارهای هوش مصنوعی مکالمه ای
هوش مصنوعی در پزشکی و سلامت

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد راهکارهای هوش مصنوعی در صنعت پزشکی و سلامت با ما در ارتباط باشید.

تماس با ما
Close Menu