Skip to main content

خدمات یادگیری ماشین

پیاده سازی مدل
ارزیابی مدل
توسعه مدل
مدیریت داده ها

ارائه راهکارهای هوشمند جهت یادگیری و انطباق با دستورالعمل های مدنظر کسب و کارها از طریق بکارگیری الگوریتم های یادگیری ماشین و مدل های آماری جهت آنالیز و استخراج اطلاعات از الگوهای موجود در داده ها

پردازش زبان طبیعی

استخراج اطلاعات از داده های متنی و سرعت بخشی به فرآیندهای تحلیل و گزارش دهی

اتوماسیون

حذف طیف گسترده ای از فرآیندهای دستی جهت افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها

تحلیل پیش بینی کننده

پیش بینی روندها، فروش، هزینه ها و کشف ناهنجاری ها جهت کاهش ریسک و هدایت کسب و کار

بینایی ماشین

استخراج اطلاعات از داده های بصری و تشخیص و طبقه بندی تصاویر بر اساس ویژگی ها
خدمات یادگیری ماشین
کسب مزیت رقابتی توسط

بکارگیری راهکارهای یادگیری ماشین

پیاده سازی خدمات یادگیری ماشین برای کسب و کارها به سرعت رو به افزایش است. سازمان های هوشمند از داده های ارزشمند خود در مدل های یادگیری ماشین جهت کاهش هزینه ها، بهینه سازی فرآیندها و افزایش رضایت مشتریان بهره میبرند.

هوش مصنوعی و یادگیری ماشین پتانسیل ایجاد تحول اساسی در صنایع را دارند. الگوریتم های یادگیری ماشین (ML) را میتوان در تمامی بخش ها از تجارت الکترونیک تا خدمات مالی، سلامت، آموزش و امنیت مورد استفاده قرار داد.

کاربردهای یادگیری ماشین

کسب و کارها و صنایع متعددی از مدل های یادگیری ماشین برای بهبود سطح عملکرد، اتوماسیون فرآیندها، تحلیل های پیش بینی و تشخیص ناهنجاری استفاده می نمایند. موتورهای توصیه گر جهت بهبود تجربیات مشتریان در حوزه بازاریابی، تکنیک های پیشرفته جهت محاسبه ریسک در موسسات مالی، مدل های تشخیص کلاهبرداری جهت شناسایی معاملات مشکوک و بکارگیری یادگیری عمیق جهت تشخیص سریع وضعیت پزشکی بیماران بر اساس مجموعه ای از علائم جزو کاربردهای خدمات یادگیری ماشین به شمار می روند.

خدمات یادگیری ماشین

تسهیل پیاده سازی راهکارهای یادگیری ماشین

راهکارهای متعددی در حوزه یادگیری ماشین، قابلیت اجرا جهت سفارشی سازی بر اساس نیازهای کسب و کار را دارند. تیم متخصصان داده و مهندسان یادگیری ماشین در شرکت دانش بنیان فن آوران گیتی افروز جهت اطمینان خاطر از کسب نتایج حداکثری توسط مشتریان، پس از امکان سنجی های اولیه، بررسی های لازم جهت انتخاب بهترین رویکرد متناسب با نیازمندی های خاص هر بازار و کسب و کار را اجرا می نمایند.

  • بینایی ماشین
  • تشخیص صدا
  • آنالیز مشتریان
  • پیش بینی
  • مهندسی داده ها
  • دیتا ساینس
  • سیستم توصیه گر
  • پردازش زبان طبیعی
خدمات یادگیری ماشین

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات یادگیری ماشین با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما
Close Menu