Skip to main content

خدمات پردازش زبان طبیعی

آنالیز
ترجمه
طبقه بندی
مدلسازی

ارائه خدمات پردازش زبان طبیعی از استخراج اطلاعات گرفته تا تحلیل عواطف جهت آشکارسازی اطلاعات نهفته در گفتار و نوشتار بر اساس الگوریتم های پردازش زبان طبیعی و مدل های یادگیری ماشین

آنالیز متن و صوت

بکارگیری تکنیک های پردازش صوت و متن جهت آنالیز معنایی، موضوعی و نحوی

استخراج اطلاعات

استخراج اطلاعات مرتبط از داده های ساختار یافته و غیرساختار یافته همچون سوابق پزشکی و اخبار

تشخیص گفتار

یادگیری، درک و تولید محتوا به زبان طبیعی انسان توسط دستیارهای مجازی مانند سیری و الکسا

جستجوی هوشمند

شناسایی نیازهای کاربران بر اساس جستجوهای صورت گرفته و نمایش تبلیغات و محتوای هدفمند
خدمات پردازش زبان طبیعی

توسعه راهکارهای NLP

پردازش زبان طبیعی یکی از شاخه های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین بوده که با تحلیل، درک یا تولید گفتار و نوشتار زبان انسانی توسط رایانه ها سروکار دارد.

خدمات پردازش زبان طبیعی شرکت دانش بنیان فن آوران گیتی افروز طیف گسترده ای همچون پردازش اسناد، تحلیل احساسات مشتریان بر اساس کامنت ها و اطلاع از نیازها و چالش های مشتریان در مراکز خدمات پشتیبانی مشتریان را در برمیگیرد.

تحلیل احساسات مشتریان

مخاطبان هر کسب و کار، نقد و حمایت خود از محصولات و خدمات را توسط کانال های مختلف همچون شبکه های اجتماعی، ایمیل، فروم ها، بلاگ، نظرات مشتریان و غیره مطرح میکنند. خدمات NLP در شرکت دانش بنیان گیتی افروز این فرصت را برای کسب و کارها مهیا می نماید تا از طریق گردآوری و تحلیل حجم انبوهی از داده های آنلاین مشتریان به اطلاعات مفید و کاربردی دست یافته و خدمات رسانی سفارشی به مشتریان داشته باشند.

خدمات پردازش زبان طبیعی

دستیارهای مجازی هوشمند

دستیارهای مجازی، سیستم هایی هوشمند هستند که پاسخگویی خودکار و ۲۴ ساعته به سوالات و نیازهای کاربران در وبسایت ها و اپلیکیشن ها را بر عهده دارند. دستیارهای هوشمند امکان مدیریت طیف گسترده ای از اقدامات مدیریتی کسب و کار را فراهم نموده و موجب کاهش حجم درخواست های پرسنل می گردند.

از طرفی قابلیت یادگیری هوش مصنوعی دستیارهای هوشمند، دقت عملکرد آنها را به تدریج ارتقا بخشیده و تعاملات بسیار واقعی تری شکل خواهد گرفت.

  • برقراری تماس
  • رهگیری هزینه ها
  • ثبت اطلاعات
  • خدمات مشتریان
  • پاسخگویی به ایمیل ها
  • برنامه ریزی جلسات
خدمات پردازش زبان طبیعی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات پردازش زبان طبیعی با ما در ارتباط باشید.

ارتباط با ما
Close Menu