Skip to main content

نرم افزار تشخیص اثرانگشت با هوش مصنوعی

سهولت
امنیت
دقت
سرعت

راهکاری هوشمند برای احراز هویت امن، سریع و دقیق با بهره گیری از فناوری های پیشرفته بدون نگرانی از رمزعبورهای ضعیف و دزدیده شدن اطلاعات

تطبیق ویژگی

تطبیق اثر انگشت با موارد ذخیره شده در پایگاه داده بر اساس الگوریتم های استاندارد

استخراج ویژگی

استخراج ویژگی های اثر انگشت و آنالیز الگوهای موجود مبتنی بر شبکه های عصبی

بهبود تصویر اثر انگشت

بازسازی کیفیت تصویر اثر انگشت توسط فیلترهای تطبیقی (Adaptive Filtering)

حسگر اثر انگشت

دریافت الگوهای اثر انگشت افراد از انواع اسکنرها یا به صورت Touchless
نرم افزار تشخیص اثرانگشت با هوش مصنوعی

احراز هویت با هوش مصنوعی

تلفیق هوش مصنوعی با ویژگی های بیومتریک موجب تسهیل احراز هویت و بهبود امنیت و محرمانگی سازمان ها و مشتریان آنان میگردد. یکی از موارد بکارگیری هوش مصنوعی در احراز هویت بیومتریک، نرم افزار تشخیص اثر انگشت با هوش مصنوعی می باشد که سطوح امنیت بالاتری را برای کسب و کارها فراهم می نماید.

شرکت دانش بنیان فن آوران گیتی افروز با سازمان های مختلف به منظور پیاده سازی انواع سیستم های احراز هویت مبتنی بر هوش مصنوعی همچون تشخیص چهره، تشخیص صدا، تشخیص اثر انگشت و تحلیل رفتار همکاری نموده است.

API کاربر پسند

سیستم های بیومتریک در موقعیت هایی که نیاز به شناسایی دقیق و راستی آزمایی وجود داشته باشد دارای کاربرد گسترده هستند. شماری از کاربردهای نوین فناوری تشخیص اثر انگشت، کنترل های مرزی، تایید هویت در بانکداری و موسسات مالی، کنترل دسترسی، مدیریت حضور و غیاب، انتخابات، اجرای قانون و بازرسی کیفری میباشد. شرکت دانش بنیان فن آوران گیتی افروز، API تشخیص اثر انگشت با هوش مصنوعی را ارائه می نمایند که دارای طراحی کاربر پسند بوده و امکان یکپارچه سازی و پیاده سازی سریع SDK را با سامانه های مختلف فراهم می نماید.

نرم افزار تشخیص اثرانگشت با هوش مصنوعی

تشخیص دقیق با AI

نرم افزار تشخیص اثر انگشت از الگوریتم های هوش مصنوعی به منظور آنالیز دقیق داده های بیومتریک مربوط به اثر انگشت افراد و ایجاد یک شناسه دیجیتالی منحصر به فرد استفاده می نماید. الگوریتم های هوش مصنوعی به کار رفته، شناسایی و تطبیق ریزترین تفاوت ها در داده های بیومتریک را به طور دقیق امکان پذیر می نمایند. شماری از قابلیت ها عبارتند از:

  • حفاظت از اطلاعات و محرمانگی کاربر از طریق رمزگذاری داده ها
  • امکان ارزیابی تصاویر اثر انگشت و عدم تایید نمونه های بی کیفیت
  • بهبود تشخیص و تطبیق اثر انگشت توسط تکنیک های بهینه سازی AI
  • امکان یکپارچه سازی با سایر سیستم های بیومتریک جهت افزایش امنیت
  • یادگیری مستمر جهت بهبود دقت تشخیص و اعتبارسنجی
  • تشخیص اثر انگشت تقلبی با تحلیل فاکتورهایی همچون بافت پوست و دما
نرم افزار تشخیص اثرانگشت با هوش مصنوعی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار تشخیص اثر انگشت با هوش مصنوعی با شرکت دانش بنیان فن آوران گیتی افروز در ارتباط باشید.

ارتباط با ما
Close Menu