Skip to main content

طراحی دوقلوهای دیجیتال

بهبود کیفیت
عملکرد دقیق
صرفه اقتصادی
عملیات چابک

طراحی دوقلوهای دیجیتال فرصتی جهت تلفیق جهان واقعی و دیجیتال به منظور بهینه سازی، تشخیص زودهنگام مشکلات، تست های محاسباتی و دستیابی به بهبود کنترل ها

بهبود زمان تولید

شبیه سازی واکنش محصولات و تاسیسات در برابر شکست ها طبق انواع سناریوها و اعمال تغییرات لازم پیش از راه اندازی تولید

امکان پیش بینی

پایش خروجی و تشخیص زودهنگام مشکلات جهت انجام اقدامات مورد نیاز به محض شناسایی علائم اولیه چالش ها

پایش از راه دور

فراهم نمودن پایش و کنترل تاسیسات از راه دور در راستای کاهش تعداد بازرسی های انسانی تجهیزات صنعتی خطرناک

بهبود عملکرد

بهینه سازی عملکرد تجهیزات، کارخانه ها و تاسیسات بواسطه اطلاعات لحظه ای فراهم شده توسط دوقلوهای دیجیتال
طراحی دوقلوهای دیجیتال

دوقلوهای دیجیتال

دوقلوهای دیجیتال یا همزاد دیجیتالی (Digital Twins)، بازنمودهای مجازی از فرآیندها، سیستم ها و عناصر جهان واقعی هستند که با استفاده از مدل های محاسباتی ایجاد میگردند. هدف اصلی از طراحی دوقلوهای دیجیتال، پیاده سازی بهینه فرآیندها و ساختارهای جهان واقعی میباشد که موجب ارتقای کارایی، کاهش هزینه ها و بهبود تصمیم گیری میشود.

شرکت دانش بنیان فن آوران گیتی افروز از طریق پیاده سازی دوقلوهای دیجیتال به کسب و کار کمک میکند تا شیوه های نوینی را جهت بهره گیری از حداکثر ظرفیت های خود مورد استفاده قرار دهند.

شیوه کار دوقلوی دیجیتال

شرکت گیتی افروز طیف گسترده ای از راهکارهای شبیه سازی با هوش مصنوعی را برای صنایع مختلف ارائه مینماید. این راهکارها، توسعه فرآیندهای بهینه را سرعت بخشیده، زمان آزمایشات را به حداقل رسانده و موجب بهبودهای قابل توجه در اثربخشی تحقیقات در صنایع مختلف میشوند. راهکارهای دوقلوی دیجیتال، امکان دستیابی به طراحی های بهتر و بهینه سازی فرآیندها را با سرعت بیشتری فراهم نموده و مهندسی را سرعت میبخشند. این فناوری از طریق شبیه سازی مجازی موجب به حداقل رساندن تلاش ها، ریسک ها و زمان آموزش اپراتورها میگردد. بکارگیری این تکنولوژی حین عملیات، نتایجی همچون بهینه سازی گردش مواد، لجستیک و نیز تعاملات را رقم میزند. در نهایت، طراحی دوقلوهای دیجیتالی از طریق نگهداشت پیشبینانه، موجب بهبود عملکرد دارایی ها نیز میگردد.

طراحی دوقلوهای دیجیتال

مدلسازی با هوش مصنوعی

مدل های مجازی به منظور اجرای شبیه سازی ها، بررسی مسائل عملکردی و اجرای بهبودهای ممکن مورد استفاده قرار میگیرند که هدف تمامی این ها، ارائه بینش های ارزشمند میباشد. بینش هایی که طی گام های بعدی در محصولات و فرآیندهای دنیای واقعی به کار گرفته خواهند شد. حوزه هایی که بیشترین مزیت را در نتیجه طراحی دوقلوهای دیجیتال کسب می نمایند، عبارتند از:

  • صنعت خودروسازی
  • برنامه ریزی شهری
  • صنعت خرده فروشی
  • مدیریت بحران
  • تجهیزات تولید برق
  • ساختمان های بزرگ
  • بسترهای حفاری
  • خدمات سلامت
طراحی دوقلوهای دیجیتال

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات طراحی دوقلوهای دیجیتال برای صنایع مختلف با شرکت دانش بنیان فن آوران گیتی افروز در ارتباط باشید.

ارتباط با ما
Close Menu